Nazywam się Marta i jestem nałogowym logopedą. Moim konikiem jest emisja głosu i dykcja. Prowadzę grupę #logopedamawesolo (na Facebooku) oraz Eufonię czyli własny gabinet logopedyczny. Pracuję również w szkole i przedszkolu.Marta Jeż

Pewnego dnia rozmawiałam z moim kolegą - programistą.

Ja: ale masz cudowną koszulkę! W mojej branży nie ma takich fajnych gadżetów.

On: to zrób.

Wbił mi klina. Pomyślałam „a czemu nie?” Kiedy przychodzę do pracy z koszulką z nadrukiem „jeszcze raz powiedz włanczam” pacjenci zawsze reagują entuzjastycznie. Dlaczego nie mieć haseł logopedycznych? Nawiązań do pozycji języka, żartów branżowych? Niepowtarzalnych grafik, które nie krzyczą „jestem najlepszym logopedą” ale subtelnie nawiązują do naszej pracy? 

I wzięłam się do roboty. Przez kilka miesięcy wolny czas zajmowało mi projektowanie wzorów, wybieranie materiałów, poszukiwanie najlepszych podwykonawców i wiele innych ważnych spraw. Kluczowymi wyznacznikami były dla mnie dwie rzeczy: design i jakość produktów.

Udało się! Pierwsze miesiące pokazały, że stworzone gadżety są kupowane nie tylko przez terapeutów. Mogą być również świetnym pomysłem na prezent dla logopedy. Pojawiały się zapytania od:
- studentek, które chciały podziękować swoim opiekunom praktyk
- mężów, którzy chcą wspierać żony w trudnym czasie zakładania własnej działalności gospodarczej
- koleżanek, które chciały kupić coś małego z okazji obrony magisterki

Mam nadzieję, że pozytywna wizja sklepu będzie szła w świat. Że koszulkę z ćwiczeniami dykcyjnymi założą również aktorzy i dziennikarze a kubek nerw twarzowy będzie zdobił gabinety stomatologiczne.

Bardzo ważna jest dla mnie Wasza opinia. Zapraszam do kontaktu mailowego sklep@eufonia.pl oraz obserwowania logopedycznie.pl na Instagramie. Moją logopedyczną duszę najbardziej ucieszy fakt, że koszulki i kubeczki będą towarzyszyły Wam podczas prowadzonych terapii. Mile widziane zdjęcia! :)