Poznaj koszulki stworzone specjalnie dla logopedów.

W koszulkowej dżungli trudno znaleźć tę idealną, która sprawdzi się w wymagających warunkach pracy logopedy – podczas podskoków, tarzania się po dywanie czy intensywnych ćwiczeń przepony. Nasze koszulki od początku były uczone jak radzić sobie w tych ekstremalnych okolicznościach.

Rekrutujemy tylko t-shirty, składające się z 100% wysokogatunkowej bawełny czesanej ring-spun. Oznacza to, że włókna bawełny zostały silnie skręcone. Ten typ przędzenia jest bardziej wytrzymały i bardziej miękki w dotyku niż przędza open end (którą często spotyka się w tanich koszulkach reklamowych).

Przyznajemy się, patrzyliśmy również na ich urodę. Dlatego mają delikatnie układający się dekolt, bawełniany ściągacz i podwójne szwy. Nie prześwitują. Ich gramatura to 150g/m2.

Logopedyczne koszulki dumnie noszą na sobie nadruki wykonane metodą cyfrową DTG. Jest to metoda, która pozwala na najlepsze oddanie głębi kolorów i ma najwyższą trwałość. Wydruk wykonywany jest farbami wodnymi posiadającymi odpowiednie certifikaty.

Aby jak najdłużej cieszyć się piękną, logopedyczną koszulką należy ją dobrze traktować. Najlepiej się czuje gdy prowadzi się w niej terapię, zabiera się ją na turnusy rehabilitacyjne i szkolenia logopedyczne. Lubi być także fotografowana i oznaczana hashtagami #logopedamawesolo oraz #logopedyczniepl.

Ponadto, preferuje kąpiel na lewej stronie, w 30°C i wirowanie przy maksymalnie 600 obrotach na minutę. Nie lubi bezpośredniego kontaktu z gorącym żelazkiem. Większą przyjemność sprawia jej prasowanie w niższej temperaturze, na lewej stronie. Przy suszeniu w suszarce zgłasza problemy z propriocepcją.

To wyjątkowe koszulki, więc wysyłamy je w wyjątkowy sposób. Możesz o tym przeczytać tutajPrzed złożeniem zamówienia sprawdź tabelę rozmiarów.

O kubeczkach

Picie wody jest niezbędne jeśli chcemy utrzymać nasz głos w dobrej kondycji. Picie kawy otwiera oczy i daje energii do działania. Herbata to chwila relaksu podczas (zdecydowanie zbyt krótkich) przerw. Niezależnie od tego, co jest w środku kubka logopedy jedno jest pewne – ładny kubek zdecydowanie poprawia komfort picia wybranego napoju!Nasz logopedyczny kubek wykonany jest z ceramiki. Ma subtelny kształt, który zwęża się do dołu. Jest poręczny i lekki.

To śnieżnobiałe cudo zmieści w sobie aż 350 ml płynu.

Co bardzo ważne – kubek lubi kąpiel w zmywarce oraz okazjonalne kręcenie się w mikrofalówce.

W podróż wysyłamy go z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Chcemy, żeby dojechał cały i zdrowy.